חזון וערכים

אנחנו שמחים וגאים להיות חלק מהמסע המרגש לבית החדש שלכם.

לכולנו בקבוצת בכר, יש מכנה משותף אחד והוא רצון עז ונחישות תמידית להביא אתכם לבית, במלוא משמעות המילה ‘בית’. זה הלהט המניע שלנו.
אנחנו קמים בבוקר כדי לעשות עסקים אחרת. יושר ומקצועיות הם נר לרגלינו.
כל אחד מאנשי החברה שלנו מהווה דוגמא לכלל הברזל שלנו, שאפשר גם להרוויח וגם לתת יותר לכם – הלקוחות שלנו.
לכולנו חשוב שבסופו של התהליך הארוך, שעבורנו רק מתחיל בפגישה הראשונה עימכם ומסתיים עם קבלת המפתח, נגיע ביחד, מאושרים ומרוצים.
אנו נצעד איתכם במקצועיות ונביא עמנו ניסיון בנייה עשיר והרבה רצון כן ואמיתי, להגיע לקו הסיום עם אותה רעננות ואותו להט של תחילת הדרך.

לאורך הדרך תגלו בנו חברה הגונה הצועדת קדימה להגשמת חלומכם עם הרבה רצון טוב, דבקות, סובלנות וגמישות כנגד כל קושי ובמלוא המוטיבציה.

הרצון שלנו לאורך כל התהליך הוא להביא אתכם עד לבית הבנוי, המוכן, המושלם והנכסף לשביעות רצונכם המלאה. המוטיבציה והמוטו שלנו מבססים את ערכי החברה המושתתים על:

להט
היכולת שלנו להביא את לקוחותינו אל קו הסיום – ממש באותה עוצמה וכוח בו התחיל התהליך, מבוססת על הלהט המשותף של כל עובדי החברה.
אותו להט, הוא זה שמביא את הלקוחות שלנו לבית החדש שלהם, עם אותה רעננות של התחלת הדרך. זה הלהט שמביא אותנו להגשים לכם את החלום ולהמשיך להיות עמכם ולצדכם לאורך כל הדרך ובכל המקומות שכל כך חשובים לכם.

פשטות
החיים סביבנו מהירים ומורכבים. עודף המידע והמון רעשי רקע, אנחנו מתמודדים עם זה כל יום. זה חלק מהמומחיות שלנו.
אנחנו מתחייבים שבכל פעילות שנעשה – נפשט עבורכם את תהליכי העבודה. נדאג שהקשר בינינו יהיה שוטף פשוט וללא מאמץ מצידכם. ניתן לכם פתרונות ברורים והוגנים לכל נושא שיתעורר. כך תגיעו ליעד שהצבתם ביתר קלות ובשקט נפשי.

הוגנות
אתם מוקפים במאות ועשרות תאגידים וחברות. בעולם של היום קשר לתת בהם אמון, וזה ברור. אנחנו באים ממקום אחר. מקום מוכח של הגינות, יושר וחשיבה על האחר. על מי שעומד מולנו. אנחנו מאמינים שאנחנו ראויים לאמון שלכם ונעשה הכל בכדי להצדיק אותו. נדבר איתכם בגובה העיניים, באופן ישיר ופתוח. אתם תדעו הכל ולא נסתיר ממכם דבר.

והכי חשוב – לא נבטיח דבר שלא נוכל לקיים.